Kalendarz wydarzeń fitness 2019

Maj 2019

Największe Targi Sportowe w Polsce! Go Active Show to 3 dni sportowych inspiracji i prawdziwego funu! Na odwiedzających czekają treningi z najlepszymi master trenerami z całego świata, warsztaty z twórcami popularnych form fitness, zawody, sportowe wyzwania, warsztaty branżowe, konferencje, treningi z gwiazdami sportu i
światowe sportowe brandy!
Lokalizacja :
Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
Nadarzyn

Bilety: płatne

Fit Expo – 24/26.05

Trzy dni w Poznaniu naładowane pozytywną, sportową energią. Ideą Fit Expo jest dostarczenie takich produktów, usług i emocji związanych z aktywnością fizyczną, aby to niezwykle aktywne wydarzenie zaspokoiło potrzeby ciała, umysłu i sportowego ducha.
Lokalizacja: Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul.Głogowska 14
Poznań

Bilety: płatne

Wrzesień 2019

FIWE – 13/15.09

Międzynarodowe Targi FIWE FITNESS TRADE SHOW to połączenie targów biznesowych, które mają ma na celu pokazanie bogatej gamy sprzętu, produktów, usług i akcesoriów fitness&wellness przed szerokim gronem odwiedzających z Polski i z zagranicy, a także Show dla fanów sportu, którzy mają doskonałą okazje do spotkania gwiazd i idoli sportowych.
Lokalizacja: EXPO XXI WARSZAWA
ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14
Warszawa
Bilety: płatne

Październik 2019

Viva Seniorzy! – 25/26.10

Viva Seniorzy to pierwsze takie targi w Polsce. VIVA Seniorzy! 2018 to wydarzenie dedykowane osobom 60+, które łączy
zarówno bogata oferta wystawców jak i atrakcyjny program artystyczny. To świetna okazja by spędzić czas wspólnie z przyjaciółmi, wziąć udział w koncertach i różnych aktywnościach sportowych oraz skorzystać z darmowych konsultacji.
Lokalizacja:Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul.Głogowska 14
Poznań

The post appeared first on .

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*