My WOW Lashes – odżywka do rzęs z bimatoprostem

Długie i gęste rzęsy to ponadczasowy sekret pięknego spojrzenia. Odpowiednio zadbane dodają świeżości i podkreślają oprawę oczu, dlatego niezwykle istotna jest ich regularna pielęgnacja i codzienna stylizacja. Aktualne trendy w makijażu opierają się na wyeksponowaniu rzęs w naturalnym stylu – delikatnym podkręceniu i nadaniu wyrazistości w ich kolorze. W trosce o najlepszą kondycję rzęs, marka Delia Cosmetics stworzyła nową odżywkę wzmacniającą i stymulującą ich wzrost My WOW Lashes. Sekretem jej skuteczności jest skład bazujący na bimatoproście, dzięki któremu regularna aplikacja odżywki zapewni spektakularny efekt już po dwóch tygodniach stosowania.

 

Nowość! My WOW Lashes Lash Growth Stymulant & Conditioner to odżywka do rzęs wzbogacona o bimatoprost, czyli aktywny składnik, który działa jak antidotum na krótkie i osłabione rzęsy. Bimatoprost stymuluje rzęsy do szybszego wzrostu, jednocześnie hamując ich wypadanie. Efekty widoczne są już po 15 dniach systematycznego stosowania – rzęsy stają się długie, gęste i mocne.
Odżywka My WOW Lashes wspiera pielęgnację osłabionych rzęs, np. po zabiegach przedłużania i zagęszczania, które potrzebują skutecznego i długotrwałego rozwiązania. Preparat w formie odżywki pomoże je odżywić, wzmocnić i w efekcie uzyskać zniewalające spojrzenie.

Działanie: widoczne wydłużenie, wzmocnienie, zagęszczenie i odżywienie rzęs.

SKŁADNIK AKTYWNY:
Bimatoprost to bardzo skuteczna substancja aktywna, pozwalająca osiągnąć spektakularny efekt w postaci przedłużenia fazy aktywnego wzrostu włosa. To właśnie dłuższy czas trwania wzrostu sprawia, że rzęsy osiągają znacznie większy rozmiar. Niestety nie jest to składnik, którego może używać każdy. Szczególną ostrożność powinny zachować osoby, które cierpią na przewlekłe choroby narządu wzroku, takie jak jaskra. Niewskazane jest również używanie odżywki podczas podrażnienia lub zaczerwienia oczu. Z odżywki nie powinny korzystać kobiety w ciąży, matki karmiące piersią, pacjenci w trakcie chemioterapii oraz osoby poniżej 18. roku życia.

Pojemność: 3 ml, cena: ok. 45 pln.
Opakowanie odżywki wystarcza aż na 4 miesiące regularnego stosowania.

Jak stosować?
Aby prawidłowo zastosować odżywkę, należy ją nakładać raz dziennie na noc. Po wykonaniu dokładnego demakijażu, trzeba ją nanieść pędzelkiem na suchą skórę powiek wzdłuż linii górnych rzęs. Odżywki nie nanosi się na dolną linię rzęs. Unikać kontaktu preparatu z wnętrzem oka.

Ciekawostki:

• na górnej powiece rośnie przeciętnie 150-200 rzęs, a na dolnej 50-150
• chociaż nie widać tego „gołym okiem” włoski ułożone są w dwóch lub trzech rzędach
• włoski górnej powieki mogą osiągać długość między 8 a 12 milimetrów, a dolnej zaledwie między 6 a 8 milimetrów
• za normę uznawane jest wypadnie tylko kilku rzęs dziennie, większą ilość należy zgłosić dermatologowi

Producent:
Delia Cosmetics Sp. z o.o.
Ul. Nasienna 15, 95-030 Rzgów

 

 

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*