Nutrigo Lab Regeneration – potęguje skuteczność treningu i usprawnia regenerację

Budujesz mięśnie? Zadbaj o regenerację!

Aby wypracować sobie imponujące mięśnie, niezbędna jest konsekwentna realizacja dobrego planu treningowego, w którym obok ćwiczeń o właściwym natężeniu i częstotliwości, jest też sporo miejsca na odpoczynek organizmu. Wykonując kolejne serie i powtórzenia ćwiczeń, pobudzamy mięśnie do ciężkiej pracy, niemniej jednak ich przyrost odbywa się dopiero w trakcie potreningowej regeneracji, kiedy to włókna mięśniowe zaczynają się odbudowywać i nadbudowywać zarazem.

Jak zapewnić swojemu organizmowi szybką odnowę po treningu, a zarazem usprawnić proces budowania tkanki mięśniowej? Przede wszystkim należy poobserwować siebie w trakcie realizacji planu treningowego. Jeżeli, dajmy na to, odczuwamy bóle mięśni i stawów, chodzimy rozdrażnieni, przemęczeni i senni albo wraz z każdym kolejnym treningiem czujemy się słabsi i ciężko przychodzi nam wykonanie tej samej, co poprzednio, ilości serii i powtórzeń ćwiczeń, oznacza to, że powinniśmy zmniejszyć częstotliwość treningów. Prawdopodobnie dosięgnęło nas przetrenowanie i nasz organizm domaga się większej ilości wypoczynku.

Dostosowanie treningów do możliwości organizmu to jedno, aczkolwiek równie ważna jest odpowiednia higiena snu (ok. 7-8 godzin zdrowego snu), zapewnienie sobie porcji wypoczynku fizycznego i psychicznego w ciągu dnia (np. masaż, sesja w saunie, relaksująca kąpiel, spacer itp.), wprowadzenie diety dostarczającej właściwych ilości wszystkich składników pokarmowych, a także suplementacja wspomagająca regenerację mięśni i całego organizmu. Dbając o te wszystkie czynniki, mamy szansę wchodzić w każdy kolejny trening w pełni sił fizycznych i psychicznych i zapewnić mięśniom optymalne tempo wzrostu.

Nutrigo Lab Regeneration – skład

Utrzymanie wysokiego poziomu energii, przeciwdziałanie katabolizmowi, sprawna regeneracja, szybki powrót do gotowości treningowej, stymulowanie wzrostu mięśni – takie efekty powinien dawać dobry suplement potreningowy. I takie też efekty są domeną Nutrigo Lab Regeneration. Zobaczmy, co można znaleźć w składzie tego suplementu:

  • Hydrolizat białka serwatkowego Optipep® i hydrolizat kazeiny PeptoPro® – błyskawicznie wchłanialne formy białka. Odżywią nasze mięśnie po zakończeniu treningu i zapewnią nam silny efekt anaboliczny, przyczyniając się tym samym do intensywnej rozbudowy tkanki mięśniowej. Ponadto hydrolizat białka serwatkowego i hydrolizat kazeiny przyspieszą proces regeneracji po wysiłku, co pozwoli nam lepiej przygotować się na kolejne treningowe wyzwania.
  • Aminokwasy rozgałęzione BCAA (L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina) oraz L-glutamina – wykazują właściwości anty-kataboliczne, zwiększają tempo przyrostu suchej masy mięśniowej, wspomagają pracę mięśni, jednocześnie przyspieszają regenerację po intensywnym wysiłku. Dzięki BCAA i L-glutaminie nasze treningi będą efektywniejsze.

W suplemencie znalazły się także: alfaketoglutaran L-argininy (AAKG), który stymuluje wydzielanie tlenku azotu i potęguje skuteczność treningu; jabłczan cytruliny, który zwiększa ukrwienie mięśni, intensyfikując zjawisko pompy mięśniowej, a także redukuje zmęczenie i bóle mięśniowe; piperyna, która zwiększa wchłanialność składników suplementu oraz ważnych składników odżywczych z pokarmów; witamina B6, która stoi na straży prawidłowej pracy mięśni.

Nutrigo Lab Regeneration – efekty

Kto skorzysta na suplementacji Nutrigo Lab Regeneration? Na pewno każdy, kto trenuje siłowo i chce wynosić ze swoich treningów maksimum zysków. Dzięki temu suplementowi żadne wykonane powtórzenie czy seria ćwiczeń nie pójdą na marne. Preparat podbija efekty ćwiczeń, pomaga mięśniom szybciej się rozbudowywać, wspiera procesy regeneracji i trzyma nas w pełnej gotowości do realizowania kolejnych treningów.

Nutrigo Lab Regeneration – dawkowanie

Nutrigo Lab Regeneration to suplement w proszku, dostępny w truskawkowej wersji smakowej. 2 miarki preparatu rozpuszczamy w 200 ml wody, mieszamy i wypijamy. Stosujemy od razu po zakończeniu treningu.

Nutrigo Lab Regeneration – opinie

Suplement wyróżnia się wysoką jakością, fachowo dobranym składem i optymalnymi proporcjami poszczególnych komponentów, co sprawia, że w 100% spełnia wszystkie swoje zadania. Dlatego nie brakuje pozytywnych opinii o Nutrigo Lab Regeneration, szczególnie ze strony osób parających się treningiem siłowym. Nie ulega wątpliwości, że pośród licznych suplementów potreningowych obecnych na rynku, Nutrigo Lab Regeneration jest jednym z tych czołowych i zdecydowanie warto go przetestować.

Nutrigo Lab Regeneration można zakupić przez stronę producenta preparatu, .

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*