Nutrigo Lab – suplementy nowej generacji pomocne w osiągnięciu idealnej sylwetki

Po pierwsze – redukcja tłuszczu, czyli Nutrigo Lab Burner

to spalacz tłuszczu, który trafi w potrzeby osób chcących zredukować zbędne kilogramy, jak również osób zainteresowanych rzeźbieniem mięśni. Bezwzględnie „wypala” tkankę tłuszczową, dając nam efekt szczupłej sylwetki, którą, jeśli chcemy, możemy dalej dowolnie modelować w kierunku uwypuklenia wybranych partii mięśni.

Pozbycie się w całości niechcianego tłuszczu to nie lada zadanie. Często, mimo ćwiczeń i diety, spadki wagi następują zbyt wolno. Bywa również, że pewnej ilości opornego tłuszczu w ogóle nie jesteśmy w stanie zredukować, mimo coraz to nowych ograniczeń dietetycznych czy coraz intensywniejszych treningów. Nutrigo Lab Burner został stworzony po to, by przyspieszyć i usprawnić proces spalania tkanki tłuszczowej i po to, byśmy nie musieli katować się ortodoksyjnymi dietami czy siermiężnymi zestawami ćwiczeń w drodze do efektu perfekcyjnej sylwetki.

W składzie Nutrigo Lab Burner znajdziemy 6 wysokiej jakości, esencjonalnych składników w zoptymalizowanych dawkach, w tym między innymi innowacyjny sinetrol oraz wysoce skuteczny kwas hydroksycytrynowy.

Działanie Nutrigo Lab Burnera sprowadza się do kilku kluczowych zadań:

  • przyspieszanie procesu rozkładu tkanki tłuszczowej,
  • blokowanie magazynowania tłuszczu,
  • podwyższanie termogenezy,
  • przyspieszanie metabolizmu,
  • regulowanie gospodarki węglowodanowej i lipidowej,
  • hamowanie apetytu,
  • dodawanie energii.

Po drugie – wzrost masy mięśniowej, czyli Nutrigo Lab Mass

Jeśli dążysz do zwiększenia objętości mięśni, z pewnością zainteresuje cię kolejny suplement spod szyldu Nutrigo Lab, czyli . Preparat dostępny jest pod postacią proszku (o smaku waniliowym i czekoladowym do wyboru), który po zmieszaniu z wodą lub mlekiem zamienia się w smaczny, pożywny koktajl.

Nutrigo Lab Mass łączy w sobie 3 typy białka o zróżnicowanym tempie wchłanialności – koncentrat białka serwatkowego, izolat białka serwatkowego Isolac® i hydrolizat białka serwatkowego Optipep®. Dzięki takiej kompozycji białek nasze mięśnie mają zapewnione „stałe zasilanie”, co skutkuje ich wydajną pracą, szybkim wzrostem i sprawną regeneracją po wysiłku.

W składzie Nutrigo Lab Mass nie mogło też zabraknąć innych elementów pomocnych podczas cykli na masę. Mamy tu: węglowodany w 3 różnych postaciach, dzięki którym dostajemy solidny zastrzyk energii na długi czas, a także cały szereg składników przyspieszających rozrost masy mięśniowej, pomocnych w utrzymaniu nienagannej formy fizycznej i usprawniających regenerację organizmu po wysiłku – AAKG, kreatynę, aminokwasy BCAA , L-ornitynę, L-lizynę, L-glutaminę, olej MCT.

Nutrigo Lab Mass niewątpliwie okaże się przydatnym suplementem, jeśli chcemy w szybkim czasie odnotować znaczne przyrosty tkanki mięśniowej i potrzebujemy do tego celu solidnego wsparcia pod postacią jednego, dobrze skomponowanego preparatu.

Po trzecie – przedtreningowe wsparcie, czyli Nutrigo Lab Strength

Nie każdy z nas ma tyle siły i zapału, aby z pełną motywacją i koncentracją oraz w wybornej formie fizycznej podchodzić do każdego treningu. to ciekawie opracowana przedtreningówka, która pozwoli nam ominąć wszystkie przeszkody stojące na drodze do dobrze wykonanego treningu. Suplement błyskawicznie się wchłania, działa szybko i silnie, toteż najlepiej go stosować bezpośrednio przed treningiem (najwyżej kilkanaście minut przed).

2 miarki Nutrigo Lab Strength rozpuszczamy w szklance wody i wypijamy, by za kilka chwil odczuć gotowość do wykonania zaplanowanego programu ćwiczeń. Za działanie energetyzujące suplementu odpowiada kompleks składników NEURO Stimulant & Adaptogenic Blend, który oprócz efektu pobudzenia da nam także takie pozytywne działania jak: poprawa samopoczucia i likwidacja zmęczenia psychicznego, wzrost motywacji do realizacji treningu, maksymalna koncentracja.

Zastrzyk energii i przygotowanie psychiczne do treningu to niejedyne efekty, których możemy się spodziewać podczas suplementacji Nutrigo Lab Strength. Mamy w preparacie jeszcze 2 kompleksy składników, które dbają o nasz potencjał fizyczny i korzystnie wpływają na muskulaturę. A są to: Strong VASCULAR Booster zwiększający siłę i wytrzymałość i potęgujący zjawisko pompy mięśniowej oraz CREATINE Cellular Energy Complex przyspieszający wzrost mięśni i usprawniający ich pracę.

Wszystko to w jednym preparacie, który dla adeptów treningu siłowego niewątpliwie będzie bardzo cennym nabytkiem.

Po czwarte – potreningowa regeneracja, czyli Nutrigo Lab Regeneration

Dobrej jakości suplement potreningowy to nieocenione wsparcie dla każdej regularnie ćwiczącej osoby. Aby przemęczenie fizyczne i psychiczne nie zakłócało nam planów treningowych i nie opóźniało czasu kształtowania sylwetki, warto zapewniać organizmowi odpowiednią ilość i jakość wypoczynku, dobrze się odżywiać, a także wspomóc procesy regeneracyjne za pomocą odpowiedniego preparatu. bardzo dobrze spełni to zadanie, gdyż zawiera bogaty zestaw składników znanych ze swoich właściwości w obrębie odnowy i rewitalizacji organizmu narażonego na wysiłek fizyczny.

Jak działa Nutrigo Lab Regeneration? Za pomocą 2 frakcji szybko wchłanialnych białek (hydrolizatu białka serwatkowego i hydrolizatu kazeiny) suplement błyskawicznie odżywia mięśnie, wzmaga procesy anaboliczne, prowadzi do nadbudowy tkanki mięśniowej. Za pośrednictwem aminokwasów BCAA, L-glutaminy, AAKG i jabłczanu cytruliny suplement stymuluje procesy regeneracyjne, niweluje i mięśniowe, przeciwdziała katabolizmowi, usprawnia pracę mięśni i nasila zjawisko pompy mięśniowej.

Rozbudowana formuła sprawia, że aplikując Nutrigo Lab Regeneration z jednej strony chronimy się przed dokuczliwymi skutkami przetrenowania, z drugiej strony otrzymujemy dodatkowe wspomaganie dla mięśni.

Nutrigo Lab – opinie

Wszystkie produkty z linii Nutrigo Lab oceniane są pozytywnie. Za ich rynkowym sukcesem stoi zapewne wysoka jakość i trafny dobór składników. Każdy z suplementów z tej linii posiada skład ściśle podporządkowany potrzebom osób będących w danym cyklu treningowym.

Według wielu opinii, suplementy Nutrigo Lab w znacznym stopniu ułatwiają przejście przez (niekiedy bardzo wymagające) plany treningowe oraz mocno skracają drogę do wymarzonej sylwetki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*