Piękny, jędrny, uniesiony – biust jak marzenie

Kobiece krągłości to odwieczny ideał piękna, którego nie pokonała nawet niedawna moda na figurę ekstremalnie szczupłej modelki. Wielkość i kształt piersi bywają powodem do dumy, ale również źródłem kompleksów u płci pięknej. Tak naprawdę niewiele kobiet jest do końca zadowolonych z ich wyglądu. Większość z nich najczęściej martwi to, że piersi mają za małą lub nierówną wielkość, a z wiekiem tracą swą jędrność i stają się obwisłe. Powstało więc wiele preparatów doustnych i do stosowania zewnętrznego, pozwalających w nieinwazyjny sposób ujędrnić i powiększyć biust.

Jak wśród dużej ilości produktów dostępnych na rynku wybrać te, które będą zarazem bezpieczne w stosowaniu i skuteczne w działaniu? Zwiększenie swojej atrakcyjności jest dla kobiet warte każdej ceny. Jednak biorąc pod uwagę tylko to kryterium można nie osiągnąć oczekiwanych efektów. Ważne, by preparat był też dostosowany do potrzeb i wymagań danej kobiety. Wiele produktów jest dedykowanych głównie kobietom przed menopauzą (np. po przebytej ciąży lub podczas intensywnego odchudzania), których skóra jest bardziej podatna na działanie ujędrniające niż w przypadku dojrzałych pań. Tymczasem również one chcą czuć się zadbane i skutecznie walczyć ze skutkami upływającego czasu.

Takim uniwersalnym rozwiązaniem dla kobiet w każdym wieku jest kuracja w postaci , oparta na innowacyjnej formule, zapewniającej osiągnięcie efektu pełniejszego i bardziej uniesionego biustu. Jego wymodelowanie i równoczesne ujędrnienie skóry biustu i dekoltu jest widoczne już nawet po 4-8 tygodniach stosowania preparatu, w zależności od ilości przyjmowanych dziennie kapsułek. Najbardziej wiarygodną miarą skuteczności jest to, że aż 91% pań uznało Bigger Bust za kurację o wysokiej skuteczności, spełniającej ich oczekiwania.

W czym tkwi sekret tak spektakularnego działania kapsułek Bigger Bust?

Ich skład jest oparty na odpowiednio dobranych wyciągach roślinnych, które są znanym źródłem fitoestrogenów – czyli hormonów młodości odpowiedzialnych m.in. za przyrost tkanki gruczołowej. Nic dziwnego więc, że znacząco poprawiają one strukturę i wygląd skóry, która podtrzymuje i modeluje piersi. U kobiet ok. 40. roku życia tkanka gruczołowa w dużej mierze zostaje zastąpiona tkanką tłuszczową, co wpływa negatywnie na wygląd biustu. pozwala zatrzymać ten proces i zniwelować jego widoczne już skutki, a jeszcze lepsze efekty można uzyskać stosując jednocześnie serum Bigger Bust do użytku zewnętrznego.

Tajemnica skuteczności kapsułek tkwi w znanych od wieków roślinach leczniczych, takich jak chmiel, który zielarze polecali do leczenia chorób kobiecych. Dziś okazuje się, że jego wpływ również na naszą urodę jest nieoceniony dzięki stymulowaniu produkcji estrogenów. Natomiast czerwona koniczyna, znane antidotum na dolegliwości okresu menopauzy, wykazuje również działanie powiększające i uelastyczniające biust, gdyż jest źródłem izoflawonoidów spowalniających proces starzenia się skóry. Innym cennym składnikiem preparatu jest soja – również bogate źródło fitoestrogenów, wpływających na młody wygląd i równowagę hormonalną u kobiet.

Z kolei polecane w celu zintensyfikowania kuracji i szybszego osiągnięcia wymarzonych efektów, działa jak niewidzialny biustonosz, tworząc na piersiach niewyczuwalną i niezauważalną warstwę podtrzymującą i modelującą biust, zapobiegając jego wiotczeniu! Dzięki niemu skóra staje się wyraźnie elastyczniejsza, a piersi zostają pięknie uniesione i zregenerowane, co jest szczególnie istotne po okresie ciąży i karmienia. Ponadto serum skutecznie nawilża i wygładza skórę, dzięki czemu piersi zyskują na delikatności w dotyku. Jednocześnie zostaje pobudzone mikrokrążenie w ej okolicy ciała i metabolizm tkanki łącznej oraz wzrost więzadeł podtrzymujących piersi, co przeciwdziała utracie jędrności biustu.

Serum może być stosowane bez względu na aktualny stan zdrowia i przyjmowane leki, gdyż nie zmienia poziomu hormonów w organizmie kobiety. Podstawą jego składu są znane substancje odmładzające i poprawiające strukturę skóry i położonych pod nią tkanek, czyli kolagen i kwas hialuronowy. Ponadto znajdziemy tu olej arganowy, znany ze swych odmładzających i odżywiających skórę właściwości, który dodatkowo działa jak naturalny filtr przeciwsłoneczny, chroniący nas przed fotostarzeniem. Właściwości modelujące biust mają natomiast dwie egzotyczne rośliny, z których wyciąg również wchodzi w skład serum: wąkrotka azjatycka oraz kigelia africana.

Pomyśl, że właśnie dzięki tym niepozornym dosłownie w miesiąc lub dwa możesz odmienić swoje życie! Pozbycie się kompleksów oznacza zwiększenie pewności siebie, a kobieta emanująca seksapilem i atrakcyjna wizualnie przyciąga nie tylko zazdrosne spojrzenia innych kobiet, ale również zwraca uwagę i wzbudza zachwyt wśród mężczyzn…

Kapsułki oraz serum Bigger Bust znajdziesz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*