Pozbądź się szumów usznych i szmerów

POPRAW SŁUCH

Odbieraj czysty zakres dźwięków

Nowatorski system audiosłuchowy Audioxen:

-> stymuluje uszkodzone komórki nerwowe do regeneracji, stopniowo przywracając funkcje słuchowe

-> wyostrza słyszenie dźwięków, skutecznie neutralizując szumy uszne

-> natychmiast wzmacnia rozumienie mowy ludzkiej i szeptu, nawet z dystansu

 

Czy pamiętasz jeszcze tę radość ze swobodnej rozmowy z bliskimi?

 

Już dziś możesz do nich dołączyć!

Halina Rafalska, 56 lat, Tarnów

Przed: postępujący niedosłuch, wycofanie, izolacja od rodziny i przyjaciół

Po: 3 razy lepszy słuch, powrót do kontaktów towarzyskich

 

Czy zauważasz, że postępujący niedosłuch staje się coraz większą barierą komunikacyjną, która skutecznie pogarsza relacje z bliskimi? Brak dobrej komunikacji skutkuje narastającym poczuciem izolacji, odrzucenia, wstydem, niską samooceną, frustracją, a nawet depresją.

Wyobraź sobie, jak cudownie byłoby znów słyszeć wiosenny śpiew ptaków, czuły szept kogoś bliskiego, kojący szum morza i szelest jesiennych liści – wszystkie te piękne, subtelne dźwięki. Pomyśl, o ile lepsze byłoby życie bez przymusu dopytywania się po kilka razy o co chodzi, bez proszenia o powtórzenie lub udawania, że śmiejesz się z żartu, którego nie udało Ci się nawet usłyszeć… Dziś komfort dobrego słyszenia jest w zasięgu Twojej ręki.

 

Dzięki tej metodzie słyszą bez większych zakłóceń

„Znów zaczęłam uczestniczyć w rozmowach!” Halina Rafalska, 56 lat, Tarnów

„Z moimi koleżankami spotykałam się regularnie na ploteczkach w kawiarni. Niestety, w pewnym momencie złapałam się na tym, że aby cokolwiek zrozumieć, muszę patrzeć na usta osoby mówiącej lub prosić o dobitne powtórzenie. Szczęśliwym trafem znalazłam Audioxen i po kilku tygodniach mój ubytek słuchu się cofnął.”

 

 „Wszystko dzięki wnuczce!” Mirosława Jadach, 79 lat, Wałbrzych

„Nikomu nie przyznawałam się, że mam kłopoty ze słuchem. W mieszkaniu pogłaśniałam wszystko do oporu. Najgorzej było np. w święta, bo siedziałam i nie rozumiałam, o czym wszyscy mówią. Uratowała mnie moja wnuczka Andzia, bo w porę domyśliła się o co chodzi i kupiła mi Audioxen.”

 

 „Robiłem dobrą minę do złej gry!” Augustyn Bazan, 68 lat, Wrocław

„Żona się ze mnie zawsze śmieje, że ciężko mi się pogodzić z upływem czasu. Po sześćdziesiątych urodzinach zacząłem coraz gorzej słyszeć na prawe ucho, ale udawałem, że wszystko jest w porządku, dopóki nie doszło do niebezpiecznej sytuacji. Audioxen przywrócił mi pełen komfort życia.”

 

 „Problem ze słuchem dotyczy też młodych ludzi!” Jagoda Derendarz, 23 lata, Kraków

„Długoletnie słuchanie głośnej, rockowej muzyki na słuchawkach skończyło się dla mnie uszkodzeniem słuchu. Na wykładach nie słyszałam i nie rozumiałam nic. Przygłuchawa, w tak młodym wieku? Sprawę rozwiązał Audioxen – mikro wzmacniacz dźwięku. Koniec z proszeniem o notatki.”

 

„Odzyskałem kontakt z rodziną!” Piotr Szuba, 81 lat, Mielec

„Moje dzieci i wnuki mieszkają za Oceanem, ale świetnie radziliśmy sobie z kontaktami przez Skype – dopóki nie pogorszył mi się słuch. Bardzo tęskniłem za tymi wideorozmowami. Na szczęście w porę polecono mi Audioxen i znowu mogę kontaktować się z moimi ukochanymi bliskimi codziennie.”

 

 „Przestałam krzyczeć, zaczęłam normalnie mówić” Ludwika Hyc, 38 lat

„Jestem instruktorką zajęć z relaksującej gimnastyki dla kobiet. Niestety, coraz częściej zwracano mi uwagę, że mówię za głośno, lub muzyka jest za głośna. Szybko trafiłam na Audioxen – mój problem zniknął jak ręką odjął!”

 

Już nie musisz nadstawiać ucha, chyba, że do sekretów!

Zamów Audioxen z rabatem x% już dziś

 

Niedosłuch to problem cywilizacyjny

Zaburzenia słuchu to poważny problem społeczny, a dla wielu osób niestety wciąż temat tabu.  Podgłaśnianie telewizora i radia, automatyczne przytakiwanie rozmówcy, wycofywanie się z życia towarzyskiego i rodzinnego – taki stan rzeczy często trwa latami, bo wstydzimy się o tym mówić, tymczasem narząd słuchu ulega dalszej degeneracji. Pogłębiający się ubytek słuchu sprawia, że mózg staje się nazbyt przeciążony wyłuskiwaniem sensownych komunikatów z przytłumionego środowiska akustycznego.

Audioxen jest idealny dla Ciebie, jeśli masz osłabiony słuch i chcesz zwiększyć zakres słyszanych dźwięków, uwrażliwić swoje ucho na ludzką mowę, wyeliminować irytujące szumy i gwizdy, zwiększyć czytelność słyszanych wypowiedzi oraz wzmocnić rozumienie szeptu i niskich tonów

 

Kompleksowe działanie gwarancją najlepszych rezultatów

Popraw słuch i komfort życia

Odbierz promocyjne opakowanie innowacyjnego systemu usprawniającego słuch

 

Jak działa Audioxen?

System Audioxen to uniwersalny, nowatorski wzmacniacz dźwięków dobiegających z otoczenia – poprawa słyszenia jest zauważalna od razu, natomiast przy regularnym użytkowaniu mózg na powrót przyzwyczaja się do słyszenia, przetwarzania i rozumienia mowy. Znakomicie też niweluje znienawidzone przez wiele osób, irytujące wrażenie pisku i buczenia w uszach, charakterystyczne dla wielu standardowych aparatów.

Wypróbuj Audioxen

  • Zregeneruj nerw słuchowy – Audioxen już po tygodniu regularnego stosowania przyczynia się do naturalnej aktywizacji neuronów w mózgu, które systematycznie odbudowują swoje zniszczone sieci odpowiedzialne za prawidłowe funkcje słuchowe – jest to niezwykle ważne, ponieważ zapobiega dalszej degradacji słuchu

 

  • Zredukuj szumy, szmery i piski – zaawansowana technologia pozwala zneutralizować, a następnie nawet doprowadzić do pełnego zaniku tzw. szumów usznych, które potrafią przeszkadzać w wykonywaniu najprostszych codziennych czynności, przyczyniają się do dekoncentracji, rozkojarzenia, rozdrażnienia, kłopotów z pamięcią, a czasami do bezsenności

 

  • Wyostrz słyszalność szeptu i dźwięków mowy – natychmiastowo i automatycznie zmaksymalizuj swój zakres słyszenia z Audioxenem, od razu po założeniu ciesz się zdecydowaną różnicą w rozumieniu mowy i szeptów nawet z dystansu lub sąsiedniego pomieszczenia, dzięki czemu możesz normalnie rozmawiać i oglądać telewizję

 

Osłabiony słuch sam się nie naprawi

Zaufaj ekspertom – Audioxen to urządzenie, które działa wielopłaszczyznowo i nie niesie ryzyka komplikacji, jak np. niektóre interwencje chirurgiczne.

Innowacyjny mikroprocesor

Audioxen to nie tylko uniwersalny wzmacniasz dźwięków, ale też zaawansowany mikroprocesor,  który zadziała na większość przypadków niedosłuchu, inteligentnie różnicując mowę ludzką oraz szept od szmerów i szumów.

Regeneracja nerwu słuchowego

Audioxen nie tylko wzmacnia dźwięki, ale także sprawia, że przy regularnym użytkowaniu ucho stopniowo odzyskuje naturalną wrażliwość na fale akustyczne, ponieważ mózg ponownie uwrażliwia się na dźwięki mowy ludzkiej.

Komfort użytkowania

Audioxen jest mały i lekki, posiada ergonomiczny kształt, a w zestawie znajduje się dodatkowo pakiet kilku nakładek dousznych do indywidualnego dopasowania, założysz go w mniej niż 10 sekund, a regulacja głośności odbywa się manualnie.

Niezwykle dyskretny

Audioxen zostanie szybko dostarczony bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie adres. Urządzenie jest niewielkie i dzięki cielistemu odcieniu jest praktycznie niezauważalne dla otoczenia.

 

WYPRÓBUJ REWOLUCYJNY MIKROPROCESOR PRZYWRACAJĄCY SŁUCH!

 

Gwarancja bezpiecznego zakupu

O skuteczności Audioxenu przekonały się już dziesiątki tysięcy osób na świecie. Jeśli jednak z jakichś względów produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz skorzystać ze specjalnej Gwarancji Satysfakcji i otrzymać zwrot pieniędzy wydanych na kurację. Masz na to aż 60 dni od zakupu.

Gwarancja wysokiej jakości

Wysoka jakość i skuteczność urządzenia Audioxen to zasługa wieloletnich badań i testów przeprowadzanych przez doświadczonych badaczy. Jego działanie zostało docenione przez wielu specjalistów.

Gwarancja satysfakcji

Audioxen przeszedł szczegółowe badania i jest zgodny z najwyższymi normami jakości. Jeśli jednak nie spełni Twoich oczekiwań, możesz skorzystać z Gwarancji Satysfakcji i odzyskać zapłacone za niego pieniądze. Wystarczy, że odeślesz nam puste opakowanie.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*