Slimberry opinie – Tabletki odchudzające, jakie dają efekty? ► Czy to HIT?

Slimberry opinie, cena, gdzie kupić najtaniej, czy warto? Na pewno do takich pytań możesz dołączyć w zasadzie każdy produkt, z dowolnej kategorii. Internet jest pełen informacji, najczęściej jest ich zbyt wiele, czasem same sobie przeczą. Co wtedy? Które informacje są rzeczywiście prawdziwe? Zakup jakiegoś produktu ma przynieść określone efekty czy korzyści dla kupującego. A te są zapewnieniami lub gwarancjami producenta. Tabletki na odchudzanie są tą specyficzną grupą produktów, która aby utrzymać się na rynku musi po prostu działać. Tu nie ma miejsca na smak i zapach- jak największa ilość klientów musi być zadowolona bez względu na ich gust. A “sercem” suplementu jest dobór składników- jeden lub kilka, które według badań przyczyniają się do redukowania tkanki tłuszczowej. Oczywiście jak sama nazwa wskazuje, suplement ma być świetnym dodatkiem do zmniejszonej ilości kalorii i jednocześnie zwiększonej aktywności fizycznej. Skoro na zewnątrz robi się coraz cieplej, co sprzyja spędzaniu czasu na powietrzu, w czym problem? W doborze tabletek na odchudzanie właśnie…

Slimberry – tabletki na odchudzanie, jakie mają działanie?

 

Według informacji na stronie, która wygląda na ofertę dystrybutora, kilkadziesiąt kobiet i mężczyzn osiągnęło swój cel- rewelacyjnie szczupłą sylwetkę dzięki stosowaniu Slimberry. Opisywane tabletki są oparte o kompleks nazwany jako FastSlimer+. Niestety nie znaleźliśmy o nim żadnych informacji w internecie.

Spalanie tłuszczu

FastSlimer+ ma zwiększać produkcję cyklazy adenylowej. Jest to białko błonowe, którego funkcje są niezwykle rozległe a i nie do końca jeszcze poznane. Opisanie tego enzymu wymaga zagłębienia się w skomplikowane procesy biochemiczne, jakie zachodzą w organizmie. To wiązałoby się także z użyciem specjalistycznego nazewnictwa. Ponieważ artykuł mówi o tabletkach odchudzających Slimberry, skupimy się na nich. Kompleks ma rozbijać tłuszcz, wypłukać je z komórek do mięśni, gdzie zostaną zamienione na energię, czyli spalone.

Blokowanie głodu

Strona internetowa Slimberry zwraca uwagę na to, że nigdy nie schudniesz prowadząc głodówkę. To oczywiście racja, zresztą nikt nie powinien radzić takiego “odchudzania” ponieważ mogłoby się to źle skończyć, zwłaszcza kłopotami zdrowotnymi. Przemyślane obcięcie kalorii jest ogromnym impulsem dla organizmu, aby rozpocząć spalanie tkanki tłuszczowej. Slimberry ma zatrzymać uczucie głodu poprzez hamowanie sygnałów metabolicznych. Dodatkowo spalić tłuszcz i dostarczyć z niego glukozę, białka i kwasy tłuszczowe, dodatkowo zapewniając uczucie sytości. To ciekawe zapewnienie, jeśli nie kontrowersyjne. Niestety w tym przypadku brak również informacji, w jaki sposób odbywa się cały proces. Tłuszcz jest makroskładnikiem. Obok niego występują także białka i węglowodany i każdy z nich musi być dostarczany do organizmu wraz z pożywieniem. Nie można przecież odżywiać się samym tłuszczem, lub samymi węglowodanami. Dodatkowo widzę pewną nieścisłość: spalanie kwasów tłuszczowych następuje w mitochondriach, gdzie są zamieniane na koenzym A. Tylko jako reszta kwasowa cyklu Krebsa mogą zostać zużyte w komórkach jako energia. Tym zagadnieniem zajmiemy się w osobnym artykule, ponieważ również pytacie o to, czym jest faktycznie spalanie tłuszczu.

Produktu Slimberry nie znaleźliśmy na liście towarów zastrzeżonych, jak i w rejestrze produktów Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

 

Slimberry – cena i gdzie kupić, allegro, apteka?

 • Regularna cena to 247 zł, aktualnie obowiązuje promocja: 137 zł: miesiąc odchudzania kosztuje 274 zł. 

Tabletki odchudzające Slimberry nie są dostępne na aukcjach internetowych (chyba, że odsprzedawane przez osobę prywatną. Zdecydowanie odradzamy zakup w taki sposób). Nie ma ich także w bazach danych aptek stacjonarnych i internetowych. Slimberry kupisz wyłącznie poprzez linki dostarczone np. poprzez wiadomość email. Produkt jest aktualnie dostępny w cenie 137 zł, ale strona zapewnia, że cena “podskoczy” i zapewne będzie to 247 zł.

Slimberry – skład i dawkowanie tabletek odchudzających

 • Brak informacji o składzie

Niestety, na stronach, które promują i oferują sprzedaż tabletek Slimberry nie znaleźliśmy informacji o składzie. Oczywiście nazwa lub zdjęcie mogą wskazywać na główny składnik, jest to jednak mało wartościowa informacja. Przez to nie możemy dotrzeć do badań, jakie zostały przeprowadzone na grupie chętnych, aby podzielić się informacjami jakie efekty odchudzające mogą dać te tabletki, lub jakich należy się spodziewać z pewnym przybliżeniem.

Dawkowanie również nie jest opisane w żaden sposób, jeszcze przed kupnem suplementu. Udało nam się dotrzeć do informacji, że należy przyjmować 2 tabletki dziennie. Ponieważ opakowanie zawiera 30 kapsułek, wystarczy tylko na 2 tygodnie. Stąd informacja, że miesiąc odchudzania z tabletkami Slimberry to wysoki koszt.

Slimberry – przeciwwskazania i skutki uboczne

Przeciwwskazania to kolejne zagadnienie, którego nie możemy opisać jasno, bazując na oficjalnych informacjach. Strona internetowa Slimberry po prostu takich nie podaje. Oczywiście po  suplementy diety nie powinny sięgać osoby niepełnoletnie, przyszłe mamy i karmiące piersią, a także osoby uczulone na którykolwiek ze składników. W przypadku wątpliwości zasięgnięcie porady lekarza specjalisty będzie dobrym rozwiązaniem.

Slimberry – opinie na forum, zapytaj

Ponieważ Slimberry jest produktem nowym, nie znajdziesz jeszcze opinii o tym jakie efekty mogą przynieść przy odchudzaniu. Zapewne osoby, które zdecydowały się na ich zakup są w trakcie kuracji i za jakiś czas pojawią się doniesienia o ilości zrzuconych kilogramów. Każdy nowy produkt w tej kategorii cieszy, bo większa konkurencja to korzyści dla nas- klientów. Zachęcamy do podzielenia się się własnymi opiniami na temat produktu, tak, jak ma to miejsce w . To na pewno będą opinie bardzo pomocne!

 

Plusy i minusy tabletek na odchudzanie Slimberry

 • Wysoka cena
 • Brak informacji o składzie
 • Brak informacji o przeciwwskazaniach
 • Brak informacji o dawkowaniu
 • Producent zapewnia wysoką skuteczność

Jakie silne tabletki odchudzające bez recepty wybrać?

Jeśli nie możesz podjąć decyzji o tym, jakie tabletki odchudzające wybrać, możemy podpowiedzieć, obserwując rynek , że największy popyt jest na ekstrakt z afrykańskiego mango. Konkretnie możemy polecić bardzo silny, bezpieczny ekstrakt African Mango 900. To świetne rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które dopiero chcą rozpocząć swoje doświadczenie z tabletkami na odchudzanie, ale nie chcą wydawać na nie majątku, a po prostu spróbować. Jakie zalety przemawiają za tym produktem?

Slimberry cena opinie gdzie kupić tabletki na odchudzanie allegro ceneo apteka ile kosztuje zapytaj kafeteria

 • Sami korzystamy z AF900, co widać na zdjęciu obok
 • CENA- niecałe 70 zł za 1 miesiąc a nie 2 tygodnie
 • Rewelacyjne efekty- 8-12 kg mniej w miesiąc
 • Najsilniejsze stężenie ekstrakty z nasion afrykańskiego mango
 • Masa świetnych opinii- możesz sprawdzić samodzielnie w internecie!
 • 1 składnik – jedno zadanie, odchudzić!
 • W 100% naturalny produkt, bez laktozy, GMO, bez glutenu, żadnej chemii
 • Zdrowe tempo odchudzania

 

Slimberry cena opinie gdzie kupić tabletki na odchudzanie allegro ceneo apteka ile kosztuje zapytaj kafeteria

Slimberry cena opinie gdzie kupić tabletki na odchudzanie allegro ceneo apteka ile kosztuje zapytaj kafeteria

Artykuł pochodzi z serwisu .

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*