Wygraj DVD z filmem LEGO Przygoda 2 – konkurs

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie DVD, w którym do wygrania są płyty DVD z filmowym hitem „LEGO® Przygoda 2” i filmowe niespodzianki dla dzieci.

ZADANIE KONKURSOWE: Wymień 3 ulubionych bohaterów filmowych swojego dziecka

Odpowiedzi prosimy wpisywać w komentarzach pod postem konkursowym na portalu lub na naszym Facebooku, albo przesłać na adres: [email protected] z dopiskiem „Konkurs Lego”.

Konkurs trwa od dnia 7 do dnia 14 czerwca 2019 roku. Wyniki podamy do dnia 18 czerwca br.

NAGRODAMI w konkursie są filmy DVD „LEGO® Przygoda 2” wraz z filmowymi gadgetami dla dzieci. Mamy 3 zestawy nagród do wygrania zatem w konkursie wygrywają 3 osoby.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie!

 

Kontynuacja kinowego hitu „LEGO® Przygoda”! Produkcja, która podbiła serca widzów i krytyków. Znakomita zabawa dla całej rodziny.

W „LEGO® Przygodzie 2”, wyczekiwanej kontynuacji cieszącego się uznaniem widzów i krytyków przeboju „LEGO® Przygoda”, bohaterowie Klocburga jednoczą siły, aby wziąć udział w zupełnie nowej, wypełnionej akcją ekspedycji i ocalić ukochane miasto. Kinowy hit Warner Bros. zadebiutował na 4K UHD Blu-ray™, Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD 27 maja.

Pięć lat po starciu z bezwzględnym Prezesem Biznesem, o czym opowiadał film „LEGO® Przygoda”, na ulicach Klocburga ponownie zapanował spokój, a jego mieszkańcom udało się odbudować zniszczone miasto. Niestety, bardzo szybko przekonali się, że sielanka nie może trwać długo. Mieszkańcy Klocburga stoją w obliczu nowego zagrożenia. Pochodzący z kosmosu najeźdźcy LEGO DUPLO® niszczą wszystko w tak szybkim tempie, że nikt nie nadąża z odbudowywaniem. Aby ich pokonać i przywrócić spokój w świecie LEGO®, Emmet, Lucy, Batman wraz z przyjaciółmi wyruszą w podróż do odległych, nieodkrytych światów, w tym do dziwacznej galaktyki, w której wszystko jest musicalem. Podróż ta będzie sprawdzianem ich odwagi, kreatywności i umiejętności „Master Builderskich”, a ponadto ukaże, jak bardzo są wyjątkowi.

„LEGO® Przygoda 2” to kontynuacja entuzjastycznie przyjętego przez widzów filmowego przeboju, który zdobył nominację do Oscara® i Złotego Globu oraz dał początek udanej serii filmów opowiadających o perypetiach klockowych bohaterów. Obraz wyreżyserował Mike Mitchell, twórca takich produkcji jak „Trolle” czy „Shrek Forever”. W polskiej wersji językowej bohaterowie filmu przemówili głosami: Piotra Bajtlika (Emmet), Ewy Andruszkiewicz (Żyleta), Natalii Sikory (Królowa Wisimi), Magdaleny Wasylik (Generał Zadyma), Krzysztofa Banaszyka (Batman), Marka Barbasiewicza (Alfred), Macieja Kowalika (Benek), Marty Dobeckiej (Kicia Rożek), Wojciecha Paszkowskiego (Prezes Biznes), Michała Szpaka (Baltazar), Sebastiana Stankiewicza (Bananiak) i Artura Barcisia (Wafel-Wafel).

Film pełen jest szalonych scen akcji i bohaterów jedynych w swoim rodzaju. Ponadto jest utrzymany w błyskotliwie prześmiewczym tonie, który rozbawi widzów w każdym wieku. Emmet wyrusza w swoją misję pełen odwagi i zapału, ale nie ma pojęcia, dokąd właściwie leci. W tym filmie znajdziecie wszystko, za co pokochaliście pierwszą część serii i wiele więcej – mówi o „LEGO® Przygodzie 2” reżyser Mike Mitchell.

Choć fabularnie „LEGO® Przygoda 2” jest samodzielną produkcją, w filmie powracają bohaterowie znani z jego pierwszej części. Wśród nich są niezłomny Emmet o czułym sercu i twarda jak stal Lucy, przezabawnie zarozumiały Batman, nieprzewidywalna i uwielbiająca brokat Kicia Rożek, Stalowobrody wyglądający jak skrzyżowanie pirata ze szwajcarskim scyzorykiem oraz Benek, najbardziej „odleciany” kosmonauta w historii. Obok nich na ekranie pojawia się galeria nowych bohaterów, takich jak zmiennokształtna królowa Wisimi I’Powiewa, jej onieśmielająca prawa ręka generał Zadyma oraz tajemniczy kosmiczny kowboj Rex Niebezpiecznik. Ta zreorganizowana drużyna minifigurek LEGO® zabierze widzów w niepowtarzalną międzygalaktyczną podróż do nigdy wcześniej niewidzianych światów, które czekają na odkrycie za złowrogą bramą Stairgate.

Twórcy filmu cały czas pozostawali wierni wartościom wyznawanym przez twórców marki LEGO®: kreatywności, pracy zespołowej oraz dobrej zabawie, niezależnie od wieku. W tej historii, szczególnie przy tak wielu bohaterach, którzy początkowo nie potrafią się ze sobą porozumieć, współpraca wysuwa się na pierwszy plan.

 W filmie znalazły się wątki dotyczące pomagania sobie nawzajem i współpracy. Przypomina on również o tym, aby starać się nie utracić dziecięcego sposobu podziwiania świata i chęci używania wyobraźni – mówi Chris Pratt, aktor udzielający głosu postaci Emmeta.

 „LEGO® Przygoda 2 poraża feerią barw, wymyślnymi konstrukcjami i muzyką idealną na imprezę. Poza żywiołową piosenką „Wszystko jest czadowe”, która rozbrzmiewa w filmie w różnych wersjach, wykorzystujemy wiele innych utworów, aby opowiedzieć tę historię w zabawny, żartobliwy sposób − mówi Phil Lord, scenarzysta filmu. W produkcji słychać szereg oryginalnych piosenek autorstwa Jona Lajoie, jak również utwór „Super Cool” napisany i wykonany przez Becka z udziałem Robyn, z częścią rapowaną napisaną i wykonaną przez The Lonely Island.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*